EN TR   
  ProjeAyrıcalıklarımızSosyal yaşamÖdüllerimizİletişim
     
 

TANITIM VİDEOLARIMIZ

ÖNCE TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ, SONRA AVRUPANIN EN İYİSİ, ŞİMDİ DE DÜNYANIN EN İYİ REZİDANS PROJESİ ELİT GRAND PALAS SEÇİLDİ.

Londra'da 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen International Property Awards'da Elit Grand Palas ; bu yıl 78 ülkeden 7 binin üzerinde proje arasından 68 jüri üyesinin oybirliği ile “Dünyanın En İyi Rezidans Projesi” ödülünü almaya hak kazandı. Bu yıl Türkiye'de ve Avrupa'da bu ödülü almaya hak kazanan tek Proje Elit Grand Palas oldu. Dünya birinciliği ödülü ile de Delmar Yapı, yarışma tarihinde toplam 11 ödülle bir senede en çok ödül alan konut projesi ve inşaat firması unvanını kazandı.

DELMAR YAPI AVRUPA'NIN DA YILDIZI OLDU!

Aldığı bu ödüllerle rekorlar kıran ve yarışma tarihine geçen Delmar Yapı; Türkiye'den bugüne kadar tek seferde en çok ödül alan inşaat firması oldu. Ayrıca ELİT GRAND PALAS projesi, bu sene Avrupa'nın en çok ödül alan projesi oldu.

Türkiye'ye haklı bir gurur yaşatan Delmar Yapı, projelerine güvenerek yatırım yapanları da aldığı bu ödüllerle onurlandırmış oldu. Delmar Yapı projelerinin Avrupa'nın Gayrimenkul Oscarları'nda rekor kırarak birçok ödüle sahip olması, projelerin değerini katbekat artırırken aynı zamanda yatırımcısına da kazandırdı.