EN TR   
  ProjeAyrıcalıklarımızSosyal yaşamÖdüllerimizİletişim
     
 

ÖDÜLLERİMİZ

ÖNCE TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ, SONRA AVRUPANIN EN İYİSİ, ŞİMDİ DE DÜNYANIN EN İYİ REZİDANS PROJESİ ELİT GRAND PALAS SEÇİLDİ.

Londra'da 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen International Property Awards'da Elit Grand Palas ; bu yıl 78 ülkeden 7 binin üzerinde proje arasından 68 jüri üyesinin oybirliği ile “Dünyanın En İyi Rezidans Projesi” ödülünü almaya hak kazandı. Bu yıl Türkiye'de ve Avrupa'da bu ödülü almaya hak kazanan tek Proje Elit Grand Palas oldu. Dünya birinciliği ödülü ile de Delmar Yapı, yarışma tarihinde toplam 11 ödülle bir senede en çok ödül alan konut projesi ve inşaat firması unvanını kazandı.

DELMAR YAPI AVRUPA'NIN DA YILDIZI OLDU!


"Avrupa Gayrimenkul Oscarları" olarak da bilinen "European Property Awards' ödülleri 24 Eylül'de Londra' da düzenlenen gecede sahiplerine teslim edildi.

Delmar Yapı ELİT GRAND PALAS projesiyle rekor üstüne rekor kırdı.  Gecenin en çok ilgi gören firması Delmar Yapı tam 11 ödül alarak Avrupa'nın en çok ödül alan inşaat firması oldu ve Türkiye'ye büyük bir gurur yaşattı.
 
4500’e yakın projenin yarıştığı  European Property Awards'da geleneksel Osmanlı  ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyan ELİT GRAND PALAS ile 3 tanesi “Avrupa’nın en iyisi” olmak üzere 5 dalda 8 ödül,  Aralık ayında hayata geçecek olan ELİT PERLA PALAS projesi ise 2 ödül alan Delmar Yapı, Türk konut sektörünün gururu oldu.
 
ELİT PERLA PALAS ise, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Rezidans - Otel konseptiyle "En İyi Karma Proje Geliştirme Ödülü'nde 5 YILDIZ, En İyi Büyük Proje Geliştirme dalında ise "Önerilen Proje" ödülünü alarak başarısını kanıtladı.
 
Aldığı bu ödüllerle rekorlar kıran ve yarışma tarihine geçen Delmar Yapı; Türkiye'den bugüne kadar tek seferde en çok ödül alan inşaat firması oldu. Ayrıca ELİT GRAND PALAS projesi, bu sene Avrupa'nın en çok ödül alan projesi oldu.
 
Türkiye'ye haklı bir gurur yaşatan Delmar Yapı, projelerine güvenerek yatırım yapanları da aldığı bu ödüllerle onurlandırmış oldu. Delmar Yapı projelerinin Avrupa'nın Gayrimenkul Oscarları'nda rekor kırarak birçok ödüle sahip olması, projelerin değerini katbekat artırırken aynı zamanda yatırımcısına da kazandırdı.