EN TR   
  ProjeAyrıcalıklarımızSosyal yaşamÖdüllerimizİletişim
     
 

LEED

LEED SERTİFİKASI NEDİR?

Sağlıklı Bir Gelecek İçin LEED Sertifikalı, Çevre Dostu Tasarım.

Delmar Yapı'da işimize duyduğumuz saygı, hayata duyduğumuz saygıdır. Sürekli geliştirdiğimiz iş süreçleri sayesinde en son teknolojileri kullanarak inşa ettiğimiz yapılarda fark yaratarak daima yüksek kalite sağlamaktayız. Delmar Yapı, taşıdığı sosyal sorumluluk bilinciyle yaşam kalitesini artıran sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmıştır. Bu felsefemiz ile hayata geçen Elit Grand Palas, sürdürülebilir çevre stratejilerini kullanarak su tasarrufunu sağlayan, enerji verimliliğini artıran malzeme seçimlerinde, yapı teknolojileri uygulamalarında ve mimari tasarımında LEED sertifikası kriterlerini esas almıştır.

Elit Grand Palas, Amerikan Ekolojik Yapılar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED, "Leadership in Energy and Environmental Design" (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik) sertifikası standartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor.

LEED kalite göstergesidir ve ekolojik sürdürülebilirliğe katkı sağlayan ekolojik binalarda yüksek performanslı enerji verimliliğini sağlar. Konforlu yaşamı hedefleyen mimari tasarım kararları ve enerji tasarrufu ile daha sağlıklı ortamlar yaratan, karbon emisyonunu azaltan bütüncül yaklaşımları içerir.